Kariera - LOGISTYK MAGAZYNU

Obowiązki

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Wsparcie dla pracowników magazynowych od strony administracyjno-biurowej
  • Przyjmowanie materiałów i części dostarczanych do magazynu oraz weryfikacja przyjmowanych ilości
  • Wydawanie materiałów z magazynu,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wydawaniem i przyjmowaniem towarów
  • Przygotowywanie materiałów do wysyłki
  • Nadawanie przesyłek kurierskich
  • Racjonalna gospodarka zapasami oraz minimalizacja stanów magazynowych (kontrola stanów magazynowych)
  • Zapewnienie prawidłowej gospodarki odpadami i opakowaniami
  • Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • Dbałość o porządek i ład w magazynie oraz na terenie przyległym

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera (praca w środowisku Windows)
  • Znajomość gospodarki magazynowej/obrotu dokumentów magazynowych
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, orientacja na jakość, wysokie standardy pracy
  • Sumienność i rzetelność
  • Systematyczność , uczciwość, dyspozycyjność i kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na kierowanie wózkami jezdniowymi - widłowymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży maszyn i urządzeń budowlanych lub pokrewnych branż związanych z obrotem częściami zamiennymi
  • Znajomość programów Symfonia, IT Cube (CRM)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku(3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na 6 miesięcy i trzecia umowa na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowania (premie uznaniowe, świąteczne, bony)
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Stałą pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia w kraju i za granicą
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, Pakiet Medicover – po okresie próbnym)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@asco-eq.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać LOGISTYK MAGAZYNU
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez ASCO Equipment Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ASCO Equipment Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Warto wiedzieć że:

  1. ASCO Equipment Sp. z o.o. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych
  2. Nasza siedziba mieści się w Katowicach (40-397) przy ul. Lwowskiej 38
  3. Dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę
  4. Dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją
  5. Po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji
  6. My dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia
  8. Jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych