Kariera - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH

Obowiązki

  • Penetracja rynku
  • Sprzedaż maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych oraz prowadzenie negocjacji z kontrahentami
  • Raportowanie aktywności, sprzedaży oraz informacji o potrzebach klientów w CRM
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Realizacja postawionych zadań i planów sprzedaży
  • Monitorowanie rynku, potrzeb klientów  oraz działań konkurencji

Wymagania

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych, prowadzenia rozmów handlowych
  • Mile widziane posiadanie uprawnień na obsługę maszyn budowlanych
  • Umiejętności w zakresie obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B, (mile widziane B + E)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Sumienność i rzetelność
  • Systematyczność , uczciwość, dyspozycyjność i kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży maszyn i urządzeń budowlanych
  • Znajomość technik sprzedaży

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jednozmianowym, (3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na 6 miesięcy i trzecia umowa na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Niezbędne narzędzia do pracy: smartfon, laptop, samochód służbowy
  • Stałą pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia w kraju i za granicą
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, Pakiet Medicover – po okresie próbnym)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@asco-eq.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez ASCO Equipment Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ASCO Equipment Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Warto wiedzieć że:

  1. ASCO Equipment Sp. z o.o. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych
  2. Nasza siedziba mieści się w Katowicach (40-397) przy ul. Lwowskiej 38
  3. Dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę
  4. Dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją
  5. Po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji
  6. My dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia
  8. Jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych